HOTLINE: +421 903 112 354  |  ONLINE HRY

O babynanny

Milí rodičia, teší ma, že ste navštívili našu stránku premýšľate nad tým, že nám zveríte svoju dôveru. Rada by som sa vám predstavila.

Vyštudovala som vysokú školu Manažmentu v Bratislave - City University of Seattle, odbor podnikový manažment so zameraním na Marketing . Študovala som rok na Americkej škole v Arkansase, kde som sa popri štúdiu venovala aj profesionálnemu opatrovaniu detí. Tento rok s deťmi ma naučil, že oni sú tie ktoré ma napĺňajú radosťou a vždy mi vyčaria úsmev na tvári. Po návrate na Slovensko som začala pracovať v eventovej agentúre na pozícii event manažér, táto agentúra sa venuje nielen športovým eventom, ale najmä tým detským. V tejto agentúre sme absolvovali niekoľko denných aj týždenných táborov od detí v predškolskom veku až po 15 ročných.

Vo voľnom čase som pravidelne strážila ratolesti svojich priateliek a tak som sa často stretávala s problémom rodičov zabezpečiť pre dieťa kvalitnú a spoľahlivú opatrovateľku, keď nikto z rodiny nie je k dispozícii. Snaha spojiť príjemné s užitočným ma postupne priviedla k profesionálnemu opatrovaniu detí.

Cenné skúsenosti nadobudnuté pri opatrovaní detí v rodinách a pri práci v Rodinom centre v Poluse, poznatky získané aktívnym vzdelávaním a certifikovaný kurz prvej pomoci, sú zárukou mojej profesionality a kvality. opatrovaní detí

Pri výbere opatrovateliek vždy dbám na to, aby práca s deťmi nebola iba ich povolaním, ale predovšetkým poslaním a kladiem dôraz na dôkladnú prípravu každej Nannny na prácu v rodine. V BabyNanny totiž nikdy nezabúdame na to, že každé dieťatko má vlastné potreby a vyžaduje individuálny a láskavý prístup.

Ak Vás ponuka služieb agentúry BabyNanny zaujala a máte akékoľvek otázky, neváhajte zavolať mi alebo napísať.

Lujza Burianová
Vaša BabyNanny

Rýchly kontakt

Telefonický kontakt: +421 903 112 354

E-mail: info@babynanny.sk

Na mape