Referencie a skúsenosti

Detský kútik pre Úrad vlády Slovenskej republiky 


Počas dní školských prázdnin sa opatrovateľky BabyNanny v dennom tábore starali o deti zamestnancov Úradu vlády.

deti - od 4 do 10 rokov
Detské centrum RETROkids


BabyNanny sa starala o prevádzku detského centra RETROkids v Ružinove.

deti - od 0 do 10 rokov


Únia materských centier

Opatrovateľka BabyNanny sa počas dvojdňového školenia, organizovaného Úniou materských centier v priestoroch Prešporkova, postarala o detičky jeho účastníčiek.

deti - od 1 do 3 rokov


BabyNanny pomáhala v nemocnici


V rámci nášho projektu Nanny for help sa naše opatrovateľky pripojili k iniciatíve humanizácie nemocníc a v spolupráci s občianskym združením Klub detskej nádeje sme navštevovali deti hospitalizované na oddelení 1.Detskej kliniky a na oddelení Neurológie v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave. Našim cieľom bolo terapeutické pôsobenie na malých pacientov s využitím metód liečebnej pedagogiky a spríjemnenie ich pobytu v nemocnici vo večerných hodinách. Veríme, že sa nám to aspoň sčasti podarilo.

BabyNanny Links

Kam s detmi

Hodnotenia naších klientov 

Chápeme, že niektorí z našich klientov uprednostňujú zachovanie súkromia a neželajú si byť zviditeľnení verejne. Napriek tomu sme získali hodnotné referencie od našich klientov, ktoré svedčia o kvalite našich služieb. S cieľom rešpektovať súkromie a súčasne poskytnúť informácie zaujímavé pre potenciálnych klientov, sme pripravení vám tieto referencie poskytnúť pri osobnom stretnutí alebo konzultácii. Naše spokojné rodiny nám vyjadrili ich spokojnosť a dôveru v naše schopnosti poskytovať kvalitnú starostlivosť.


Lucie J.
“děkuji moc, byla jsem velmi spokojena”

Marek H.
“sme veľmi spokojní a radi by sme ďalej spolupracovali”


Zdieľajte s nami vaše skúsenosti s BabyNanny