overené BabyNanny
* Z mojej lekárničky *

Bylinkové mastičky

Naša Julka Mastičky vyrába z čerstvých byliniek macerovaných v domácom olivovom oleji lisovanom za studena, domáceho včelieho vosku, ktorý má protizápalové a mnohé ďalšie blahodarné účinky a z prírodných esenciálnych olejov, ktoré mastičkám dodávajú príjemnú vôňu...

Ponuka

Nechtíková mastička

Je vhodná na všetky možné kožné ochorenia, či poranenia (zle hojace sa rany, popáleniny, odreniny, omrzliny, jazvy...). Poradí si aj s bolestivými zádermi na nechtoch. Rovnako je ňou vhodné potierať kŕčové žily, plesne na nohách, či chrasty v nose. Pôsobí antibakteriálne, dezinfikuje pokožku, má antiseptické a regeneračné účinky. Je vhodná na jazvy po operáciách a taktiež liečivo pôsobí na akné, či ekzémy.

Pamajoránová mastička

Pôsobí dobre proti baktériám, vírusom a plesniam. Dobre vplýva aj na bradavice, akné a zápaly. Vyživuje a hydratuje pleť.

Skorocelová mastička

Používa sa na ošetrovanie pokožky, ošetrovanie chronických ekzémov a ošetrovanie vonkajších hemoroidov. Má protizápalový účinok a podporuje hojenie. Napomáha hojiť a regenerovať zapálené, zle hojace sa rany. Vhodná na jazvy, preležaniny, povrchové zápaly žíl.

Rebríčková mastička

Masť blahodarne pôsobí na popraskané päty, ruky a pri uštipnutí hmyzom. Výborne sťahuje, čistí, regeneruje a zmäkčuje pokožku. Je vhodná́ aj na ošetrovanie análnej oblasti.

Pagaštanová mastička

Mastička pomáha na boľavé kĺby, či unavené nohy. Obsahuje escín, ktorý podporuje priechodnosť a odolnosť žilových stien. Masť je tiež dobrá na kŕčové žily, hemoroidy, opuchy a zápaly.

Levanduľová mastička

Bylinná masť pre intenzívne ošetrenie suchej a citlivej pleti, ktorú upokojuje a chráni pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. Hydratuje vysušenú pokožku. Má antibakteriálne a antiseptické účinky, ktoré sú vhodné na liečbu drobných poranení kože a kožných vyrážok. Obmedzuje výskyt drsných plôch a znižuje riziko popraskania pokožky. Podporuje vitalitu kože.

Šípková mastička

Je skvelá proti starnutiu pleti, proti vraskám. Vyživuje pleť. Pomáha odstraňovať škvrny na koži – od slnka, starecké a iné hyperpigmentácie. Je dobrou prevenciou proti striám. Je vhodná na jazvy, vyrážky, ekzémy, ľahké popáleniny. Má hojivé účinky. Vtieraním do kože rukou podporíme krásny vzhľad rúk a nechtov.

Šalviová mastička

Masť má veľmi dobré regeneračné, protizápalové, účinky a čistiace vlastnosti. Je vhodná́ pri mokvavých ekzémoch, zavareninách. Celkovo podporuje dobrý stav pokožky.

Repíková mastička

Má sťahujúci a protizápalový účinok. Pomáha hojiť popáleniny, ekzémy, zapareniny, mokvajúce rany, zápaly nechtového lôžka. Zmäkčuje zatvrdnutú kožu. Priaznivo pôsobí pri kŕčových žilách, hemoroidoch. Používa sa aj pri poškodeniach kože mechanickým spôsobom -odreninách, prasklinách...

Z mojej lekárničky dôležité informácie

Mastičky je potrebné používať pravidelne na vyčistené postihnuté miesto, najlepšie dvakrát denne. Veríme, že budú mať čo najlepší liečivý účinok aj pre Vás.
Mastičky vyrobené ručne a s láskou!

Z mojej lekárničky (Kontakt: 0944 403 423, FB: Z mojej lekárničky)